Prace na pętli Słonecznej w Katowicach w dniu 08.05.2022 r. dot. linii 13 i 16

Podaje się do wiadomości, że w związku z pracami na pętli Słonecznej w Katowicach w w godz.: 04:40 – 14:30 w dniu 08.05.2022 r. wystąpią zmiany organizacji ruchu zgodnie z poniższym:

Linia 13
kursowała będzie na trasie Siemianowice Plac Skargi – Wełnowiec Plac Alfreda,
Linia 16
kursowała będzie na trasie Brynów Centrum Przesiadkowe – Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach..

Na trasie Wełnowiec Plac Alfreda – Katowice Rondo kursować będzie autobusowa komunikacja zastępcza T-16 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii nr 13 i 16 zgodnie z poniższym:

T-16 kierunek Wełnowiec Pl. Alfreda:
Katowice Rondo (tymczasowy po zjeździe z Ronda – przy Spodku) – Koszutka GIG (autobusowy) – Koszutka Słoneczna Pętla (tymczasowy na pętli – naprzeciwko przystanku tramwajowego) – Koszutka Jesionowa (przystanek tymczasowy za przejściem dla pieszych) – Wełnowiec Poczta (autobusowy) – Wełnowiec Kościół (przystanek tymczasowy w rejonie tramwajowego na wysokości przejścia dla pieszych) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy – zlokalizowany na al. Korfantego).

T-16 kierunek Katowice Rondo:
Wełnowiec Pl. Alfreda (autobusowy – zlokalizowany na ul. Telewizyjnej przy posesji nr 1) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec DL Tower (tymczasowy na wjeździe do posesji DL Tower) – Wełnowiec Kościół (przystanek tymczasowy w rejonie tramwajowego na wysokości przejścia dla pieszych) – Koszutka Słoneczna (autobusowy) – Koszutka Misjonarzy Oblatów (tymczasowy za skrzyżowaniem) – Katowice Rondo (tymczasowy przed wjazdem na Rondo – zatoczka parkingowa).

 

Zobacz także:

» Więcej komunikatów

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies