Prace w Zabrzu w ciągu ul. Wolności w dniach 21 – 22.05.2022 r. dot. linii 1

Podaje się do wiadomości, że w ciągu ul. Wolności w Zabrzu w rejonie pętli Zaborze od godz.: 05:00 w dniu 21.05.2022 r. do godz.: 22:00 w dniu 22.05.2022 r. wystąpią zmiany organizacji ruchu zgodnie z poniższym:

- Linia numer 1 kursowała będzie na trasie Gliwice Zajezdnia – Zaborze Pętla,

Uwaga: Tramwaje linii nr 9 w kursach wyjazdowych/zjazdowych z/do zajezdni Gliwice skierują się trasa linii nr 2 do Plac Sikorskiego w Bytomiu, skąd włączą się w planowe kursy w kierunku Chebzia.

Na trasie Chebzie Rondo – Zaborze Pętla zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-1 kursującą zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy wg poniższego:

Trasa T-1 w kier. Chebzia:
Zaborze Pętla (tramwajowy na pętli) – Zaborze Pętla (tymczasowy na wysokości tramwajowego) – Zaborze Wolności (autobusowy) – Ruda Klary (autobusowy) – Ruda Południowa (autobusowy) – Ruda Urząd Skarbowy (autobusowy) – Chebzie Styczyńskiego (autobusowy) – Chebzie Dworcowa (tymczasowy na ul. Węglowej w rejonie posesji nr 1) – Chebzie Rondo (autobusowy).

Trasa T-1 w kier. Zaborza:
Chebzie Rondo (autobusowy) – Chebzie Dworcowa (tramwajowy) – Chebzie Styczyńskiego (autobusowy) – Ruda Urząd Skarbowy (autobusowy) – Ruda Południowa (autobusowy) – Ruda Klary (autobusowy) – Zaborze Wolności (autobusowy) – Zaborze Pętla (tramwajowy na pętli).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies