Prace w ciągu ul. Katowickiej w Siemianowicach Śląskich na trasie linii 16 w nocy z dnia 24/25.02.2023 r. w godz.: 23:55-4:20

Podaje się do wiadomości, że w nocy z 24/25 lutego 2023 r. w godz. od ok. 23:40 – 04:30 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

  • linia tramwajowa T-16 począwszy od kursu o godz.: 23:50 z przystanku Katowice Plac Miarki, kursować będzie na skróconej trasie do przystanku Wełnowiec Plac Alfreda,
  • na trasie Wełnowiec Plac Alfreda – Siemianowice Plac Skargi zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-16 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy:

Trasa T-16 w kierunku Wełnowiec Plac Alfreda:

  • Siemianowice Plac Skargi (autobusowy – stanowisko nr 2) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego przed przejściem dla pieszych) – Wełnowiec Plac Alfreda (autobusowy na ul. Telewizyjnej przed Placem Alfreda – stanowisko nr 2).

Trasa T-16 w kierunku Siemianowice Plac Skargi:

  • Wełnowiec Plac Alfreda (przystanek autobusowy – stanowisko nr 1) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego przed przejściem dla pieszych) – Siemianowice Plac Skargi (autobusowy – stanowisko nr 2).

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies