Prace w Katowicach na ul. Telewizyjnej i Katowickiej w Siemianowicach Śląskich w dniach 6-7.07.2024 r na trasie linii 13

Podaje się do wiadomości, że w dniach 06-07.07.2024 r na trasie linii nr 13 będą prowadzone prace w ciągu ul. Telewizyjnej w Katowicach i Katowickiej w Siemianowicach Śląskich.

W trakcie prac od wyjazdów w dniu 06.07.2024 r. do zjazdów w nocy z dnia 07/08.07.2024 r. linia nr 13 kursować będzie na trasie Chorzów Rynek – Wełnowiec Plac Alfreda.

Na trasie Wełnowiec Plac Alfreda – Siemianowice Plac Skargi zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-13 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy wg poniższego:

Kierunek Wełnowiec Plac Alfreda:
Siemianowice Plac Skargi (autobusowy – stanowisko nr 1) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego przed przejściem dla pieszych) – Wełnowiec Plac Alfreda (autobusowy na ul. Telewizyjnej przed Placem Alfreda – stanowisko nr 2).

Kierunek Siemianowice Plac Skargi:
Wełnowiec Plac Alfreda (przystanek autobusowy – stanowisko nr 2) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy na wysokości przystanku tramwajowego przed przejściem dla pieszych) – Siemianowice Plac Skargi (autobusowy – stanowisko nr 2)

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies