Unikatowe kalendarze na aukcjach WOŚP

11.01.2019

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku, poza uruchomieniem specjalnego orkiestrowego tramwaju, Spółka przekazała na licytacje unikatowe kalendarze na 2019 rok. Kalendarze licytować będzie można na trzech scenach WOŚP.


Spółka Tramwaje Śląskie S.A. wydała niepowtarzalny kalendarz na 2019 rok z obrazami pana Grzegorza Chudego (www.grzegorzchudy.pl) z cyklu “Luftbany”. Kalendarz ścienny formatu B2 składa się z 13 kart – tytułowej i po jednej na każdy miesiąc. Każdą kartę zdobi grafika przedstawiająca “latający” tramwaj w scenerii różnych miast, dzięki czemu w jednym kalendarzu udało się zebrać wszystkie miasta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w których funkcjonuje komunikacja tramwajowa.

Kalendarz został wydrukowany w limitowanej serii i nie jest przeznaczony do sprzedaży. – Te kalendarze są naprawdę wyjątkowe i wielu ludzi pyta nas o możliwość ich zakupu. Kupić się ich nie da, a ostatnia szansa na zdobycie tego unikatowego kalendarza to udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przekazaliśmy ostatnie 4 sztuki całego nakładu – mówi rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. Andrzej Zowada.

Kalendarze przekazane zostały do sztabów WOŚP w Bytomiu i Katowicach. – Będą one licytowane na orkiestrowych scenach – w niedzielę w Parku Miejskim im. Kachla w Bytomiu i na katowickim Rynku, a już w sobotę na scenie WOŚP w katowickiej galerii handlowej Libero. Wszystkich chcących zdobyć nasz kalendarz zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach – zachęca Andrzej Zowada.


 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies