Ogłaszamy coroczny konkurs fotograficzny!

9.09.2019

Każdego roku spółka Tramwaje Śląskie S.A. ogłasza konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie następuje w trakcie Dnia Otwartego Zajezdni. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem: „Tramwaj w stolicy Metropolii”. Na konkursowe prace czekamy do 13 września.

Co roku hasło konkursu fotograficznego nawiązuje do Rejonu, w którym odbywa się Dzień Otwarty Zajezdni. W tym roku będzie to Rejon nr 2 w Katowicach, stąd też hasło konkursu:  „Tramwaj w stolicy Metropolii”. – Katowice są wdzięcznym miejscem do fotografowania. Mnogość i różnorodność kursujących tu tramwajów, torowiska w znakomitej większości po modernizacji oraz architektura miasta powodują, że o ładne zdjęcie tramwaju nie trudno – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i dodaje: – Z drugiej strony w takich warunkach znacznie trudniej o oryginalność, o nietypowe spojrzenie na miasto i kursujące w nim tramwaje, a to Jury konkursu zawsze wysoko ceni.

Konkurs trwa od 13 sierpnia do 13 września, a prace należy składać zarówno w wersji fizycznej, jak i elektronicznej. Wszystkie szczegóły opisane są w Regulaminie konkursu, dostępnym poniżej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody fotograficzne, a wyniki ogłoszone zostaną ze sceny podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Katowicach Zawodziu w sobotę 21 września. Tam też udostępniona będzie zwiedzającym wystawa najciekawszych prac konkursowych.

REGULAMIN KONKURSU “TRAMWAJ W STOLICY METROPOLII”

FORMULARZ UCZESTNICTWA

FORMULARZ UCZESTNICTWA DLA OSOBY MAŁOLETNIEJ


Ubiegłoroczny konkurs fotograficzny odbywał się pod hasłem „Tradycja i nowoczesność. 120 lat Elektrycznej Komunikacji Tramwajowej w Aglomeracji Śląsko – Zagłębiowskiej” a jego zwycięzcą okazał się pan Henryk Puzio ze zdjęciem pod tytułem „Sztafeta pokoleń”.

Inne nagrodzone w ubiegłym roku zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

 

 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies