Informacja

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE z 2016 Nr 119 poz. 1) informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Tramwaje Śląskie S.A., 41-506 Chorzów, ul. Inwalidzka 5.
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Tramwaje Śląskie S.A. jest Pan Sergiusz Kunert adres e-mail: iod@tram-silesia.pl
 3. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia złożonego przy wykorzystaniu usługi elektronicznego formularza kontaktowego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679).
 4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora oraz podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia.
 5. Dane osobowe będą przechowywane do czasu ustania celu.
 6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochrona danych osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymagane w celu świadczenia usługi udostępnienia i obsługi elektronicznego formularza kontaktowego. Brak podania danych osobowych wymagany będzie skutkować niemożliwością świadczenia usługi.
 9. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu

 

Informacje o dokumencie

 • Osoba publikująca: Robert Jańczuk
 • Data udostępnienia: 25.05.2018
 • Data ostatniej modyfikacji: 15.06.2022
 
Eko = logicznie
Podróż bez spalin!
ekologia na szynach
 
Polityka cookies